Firma się powiększa :-) Od teraz wraz z Żoną tworzymy duet fotografów - uzupełniamy się na każdym polu w całym procesie. Na Waszej uroczystości będziemy we Dwoje - to szansa na jeszcze więcej wspaniałych kadrów i uchwycenia chwil z różnych, ciekawych perspektyw. Chcemy aby fotografia ślubna pochłonęła Nas do reszty !
O Nas
Żona twardo stąpa po ziemi; nie istnieje u Niej status quo. Iwona poza swoim uśmiechem i pozytywną energią, uraczy Was dynamicznymi kadrami, pełnymi szczegółów i emocji. Z pomocą swojej niezawodnej kobiecej intuicji skieruje szkło obiektywu tam gdzie facet by nigdy na to nie wpadł :-)
*
Mąż fotografuje od dobrych kilku lat. Największą frajdę sprawia mu reportaż; lubi zagłębić się w historię bądź wydarzenie, i za pomocą zdjęć opowiadać. Michał do reportażu często stara się przemycić nutę nostalgii i romantyzmu - naturalnym więc wydaje się droga ku fotografii ślubnej, która jest połączeniem warsztatu reporterskiego z przemyślaną wizją artystyczną.​​​​​​​
Proste zasady
Zapewniamy Wam:
- Reportaż od przygotowań po oczepiny,
- Krótki plener w dniu ślubu,
- 50 odbitek w drewnianym pudełku,
- Foto książka z najlepszymi kadrami,
- Co najmniej 300 obrobionych zdjęć na pendrive,
- Coś wyjątkowego do powieszenia w Waszej sypialni: 
Najwyższej jakości wydruk jednej fotografii w rozmiarze 30 x 40 cm oprawionej w oryginalną drewnianą ramę wykonaną własnoręcznie przez Nas!
Napiszcie do Nas
Wyślij wiadomość
Dziękuję za wiadomość!Odezwę się najszybciej jak to możliwe
Mitro & Mitro. Fotografia ślubna. Kraków. Mielec. Rzeszów. Nowy Sącz
Back to Top